زن ایران بلژیک سرمربی ولاسکو مسابقه

زن: ایران بلژیک سرمربی ولاسکو مسابقه صربستان آرژانتین سرمربی تیم سرمربی تیم ملی

گت بلاگز ورزشی ولاسکو در نشست خبری حاضر نشد ، اظهارات سرمربی بلژیک بعد از شکست آرژانتین

سرمربی و کاپیتان تیم ملی والیبال آرژانتین در نشست خبری آخر مسابقه با بلژیک حاضر نشدند.

ولاسکو در نشست خبری حاضر نشد ، اظهارات سرمربی بلژیک بعد از شکست آرژانتین

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، نشست خبری دیدار دو تیم آرژانتین و بلژیک در شرایطی برگزار شد که سرمربی و کاپیتان آرژانتین در نشست خبری حضور پیدا نکردند.
ویتان هنین، سرمربی تیم ملی بلژیک در این نشست خبری گفت: من باید در این نشستی که ولاسکو و کاپیتانش حضور پیدا نکردند، به جای سه نفر صحبت کنم.

عبارات مهم : ایران

وی ادامه داد: باید اعتراف کنم که تیم آرژانتین بسیار عالی کار کرد. بازی پرتنشی را شاهد بودیم که این جزیی از ورزش هست. من احترام خاصی جهت ولاسکو و تیمش ملی آرژانتین قائل هستم.

هینین اضافه کرد: شاید رفتارهای اینچنینی و بعضی برخوردها داخل زمین اتفاق بیفتد ولی خارج از زمین بازی ما جهت هم احترام زیادی قائل هستیم و دوست و رفیق هستیم.
سرمربی بلژیک افزود: این بازی هم مانند بازی با کشور عزیزمان ایران 5 ست به طول انجامید. بازی 5 سته قطعا توان فیزیکی بدنی بیشتری مورد نیاز دارد و بازیکنان من دو مسابقه پرفشار را سپری کردند.

هینین در ادمه گفت: اگر بازی کشور عزیزمان ایران صربستان هم به ست پنجم کشیده شود توان بدنی تیم صربستان در بازی فردا با ما برابری خواهد کرد.
وی در خصوص داوری این مسابقه گفت: قضاوت یک بازی والیبال کار مشکل نیست. یک داور باید بین بازیکنان دو تیم و مربیان آن ها قضاوت کند که این اصلا کار آسانی نیست. در یک مسابقه مانند مسابقه امروز هم ممکن از اشتباهاتی سر بزند که این اصلا غیر طبیعی نیست.
سرمربی تیم بلژیک راجع به تعداد خطای بالای تیمش در دیدار با کشور عزیزمان ایران و آرژانتین گفت: گلن هوک ، سرمربی سابق تیم ملی کانادا اعتقاد است هر تیم در هر ست مجاز به انجام 6 اشتباه است و هنگامی که یک بازی به ست پنجم کشیده می شود، نشانه این است که یک تیم می تواند 30 اشتباه داشته باشد. بعد این عنوان حائز اهمیت نیست.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | بلژیک | سرمربی | ولاسکو | مسابقه | صربستان | آرژانتین | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog